درباره فن آوران الکترونیک و رایانه بی تا

صنايع الكترونيك فربيكو در سال ۱۳۸۷ فعاليت خود را در زمينه تحليل، طراحي و توليد درب بازكن هاي صوتي و تصويري آغاز نمود كه پس از گذشت ۴ سال موفق به توليد محصولي منحصر به فرد با ويژگي هاي خاص و با نام تجاري فربيكو گرديد. شرکت فن آوران الکترونيک و رايانه بی تا با برند فربيکو مفتخر است از سال ۱۳۹۱ درب بازکن های تصويری رنگی ديجيتال با امکانات و توانايي های منحصر به فرد توليد و عرضه نمايد. همچنين توانسته است در سال ۱۳۹۴ به عنوان اولين شرکت دانش بنيان ايران در زمينه توليد درب بازکن های تصويری ديجيتال شناخته گردد. قيمت و کيفيت بسيار مطلوب، همچنين مزايا و خدمات ويژه اين محصولات، توانسته رضايت مندی فراوانی را در بين مصرف کنندگان خود به وجود آورد. از طرفی تلاش در جهت رضايت و جلب اعتماد هر چه بيشتر مصرف کننده و خدمات در کوتاه ترين زمان، بدون ترديد از وظايف ما بوده و خواهد بود. اين محصول در بسياري از امكانات و قابليت هاي خود هيچگونه مشابه داخلي و خارجي ندارد و تمامي مراحل توليد آن حاصل كار متخصصان داخلي مي باشد. ما برای شما جديدترين تکنولوژی، بيشترين امکانات، بهترين خدمات، با کيفيت ترين قطعات و کمترين قيمت را تضمين مي نمائيم. ما مي خواهيم شما مطمئن باشيد که در انتخاب فربيکو همچون ديگران هرگز پشيمان نخواهيد شد و هميشه اميدواريم بتوانيم خدمتگذار مصرف کنندگان عزيز باشيم.

اميدواريم بتوانيم با حمايت شما مصرف كننده محترم، ضمن جلب رضايتمندي مشتريان، گام هاي بلندتري را در جهت توليد محصولات جديد برداريم.

100% امتحان شده

100% امتحان شده

توجه به كيفيت مطلوب و فوق العاده، خدمات پس از فروش سريع و گارانتي صد در صد مطمئن در كنار قابليت هاي خاص، اين محصول را از محصولات ديگر متمايز كرده است

هدف فربيکو

هدف فربيکو

هدف ما از اين توليد، حركت در جهت خودكفايي و كارآفريني با به كارگيري نيروهاي متخصص، متعهد و با انگيزه بوده است.

قطعات فربيکو

قطعات فربيکو

در توليد درب بازكن هاي فربيكو، قطعاتي با بالاترين كيفيت و از صاحب نام ترين شركت هاي معتبر جهان استفاده شده است.

هدف ما رضايت مندی مشتریان فربيکو است

تلاش در جهت رضايت و جلب اعتماد هر چه بيشتر مصرف کننده و خدمات در کوتاه ترين زمان، بدون ترديد از وظايف آيفون تصويری فربيکو بوده و خواهد بود. فربيکو برای شما جديدترين تکنولوژی، بيشترين امکانات، بهترين خدمات، با کيفيت ترين قطعات و کمترين قيمت را تضمين مي نمائيم. ما مي خواهيم شما مطمئن باشيد که در انتخاب فربيکو همچون ديگران هرگز پشيمان نخواهيد شد و ما هميشه اميدواريم بتوانيم خدمتگذار مصرف کنندگان عزيز باشيم.